top of page

Spolupráce

Na začátku byla myšlenka, myšlenka toho, že postavíme areál z přírodních materiálů - dřevo, kámen, sklo ... ale poté přišly nároky na stavbu - PENB, prostupy tepla, tepelné mosty, využití staveb v zimě, klimatické podmínky, zateplení a najednou jsme potřebovali něco víc, víc než jen dřevo. Ale chtěli jsme ctít i přírodu ...

Katlov Lakes

Proč právě YTONG?

Děkujeme za spolupráci!

YTONG nám na začátku hodně pomohl!

Bezplatné nacenění projektu

Zaslali jsme projekt našich 4 chat a lidé z YTONG nám provedli cenovou nabídku a ještě nám pomohla vyřešit pár technických detailů, aby vše bylo nejjednodušší.

Doprava materiálu

Nemuseli jsme řešit žádnou dopravu, materiál k nám dorazil přímo z výrobního závodu.

založení rohů zdiva

Jelikož jsme stavěli 4 chaty, tak pro nás bylo důležité, aby byly všechny rozměrově stejné a v tom nám pomohli mistři přímo z Ytongu a to bylo úžasné.

odborné technické poradenství

Na všechny technické věci nám byl přidělen obchodní poradce, který nás provedl všemi technickými detaily a pomohl nám objednat vše potřebné, aby nám nic nechybělo.

správný materiál je základ

S Ytongem vám dům poroste před očima. Veškerý materiál máte od jednoho dodavatele včas na stavbě a při zdění vzniká minimum odpadu.

Díky masivnímu zdivu získáte domov se skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi bez nutnosti dalšího zateplování.

Ytong je velmi snadno opracovatelný, celý dům zvládnete svépomocí i ve dvou. Od sklepa až po střechu.

Postavíte si zdravý domov

Ytong zamezuje vzniku plísní, reguluje vlhkost v interiéru a udržuje optimální teplotu. Takže vám doma bude dobře v létě i v zimě.

Stavební odborník vždy na telefonu

O technické poradenství a další odborné záležitosti se postarají Ytong mistři. K tomu vám zdarma založí rohy první řady tvárnic.

dům neztrácí hodnotu

Jedinou věcí, kterou na svém domě nevyměníte, je hrubá stavba. Zvolte kvalitní zdivo a postavte domov pro několik generací.

bottom of page